شماره :
176
دوشنبه 1400/04/21 06:08

FSM سوپر مارکت مالی

iBshop تا پاییز سال 1398 با پنج شعبه در سطح تهران فعالیت داشت که 4 شعبه داخل شعب بانک مستقر بوده و آزادی عمل چندانی برای تبلیغ و ارائه‌ی سایر محصولات به جز صندوق گنجینه زرین شهر وجود نداشت. با توجه به مطالبه و درخواست مشتریان و همچنین نیاز به محل‌های برای ارائه‌ی خدمات کامل iBshop به مشتریان، ایده‌ی تشکیل سوپرمارکت مالی شکل گرفت. هدف سوپرمارکت مالی ارائه‌ی سبدکاملی از محصولات و خدمات مالی و سرمایه‌گذاری در یک محل می‌باشد. همچنین در سال‌های گذشته شرکت‌های ایرانی و خارجی توجه ویژه‌ای به امر مشاوره مشتریان نموده‌اند که سوپرمارکت مالی نیز با ارائه‌ی یک فضای مناسب و برخورداری از نیروی انسانی مجرب می‌تواند این وظیفه را به نحواحسن انجام داده و مشتریان را به بهترین نحو به اهداف مالی خود برساند.

در پاییز سال 1398 شعبه‌ی سوپرمارکت مالی در شهر اصفهان افتتاح شد و عملکرد موفقی را به ثبت رساند. در ادامه شعبه‌ی اصلی iBshop در میدان آرژانتین نیز تبدیل به سوپرمارکت مالی شده و در اواخر تابستان سال 1399 شعب مشهد، شیراز و بورس تهران در منظقه سعادت آباد نیز افتتاح شدند. روند افتتاح شعب سوپرمارکت مالی در سراسر کشور در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.

در ادامه عملکرد شعب در حوزه‌ی جذب منابع مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همانطور که در نمودار دیده می‌شود روند جذب منابع در شعب در یکسال گذشته کاملا صعودی بوده بطوریکه در تیرماه شعب موفق شدند 1100 میلیارد تومان جذب کنند و در مجموع به صورت خالص شعب بیش از 4500 میلیارد تومان جذب منابع کرده‌اند. لازم به ذکر است که روند نزولی جذب منابع در مرداد و شهریور نسبت به تیرماه عمدتا به دلیل پرشدن سقف صندوق‌های گنجینه زرین شهر و اندوخته توسعه صادرات می‌باشد. همچنین شعب بورس تهران، مشهد و شیراز در مدت کمتر از ده روز از شروع فعالیت موفق به جذب بیش از 74 میلیارد تومان شدند و پاسخگوی بیش از 700 نفر بوده‌اند.

روند تعداد مشتریان مراجعه کننده به شعب نیز صعودی و در ماه‌های تیر و خرداد به اوج خود رسیده‌اند و شعب 30،000 نفر را در این ماه‌ها پذیرش کرده‌اند. در ماه‌های مرداد و شهریور به دلیل پربودن سقف صندوق‌های درآمد ثابت و روند نزولی بورس مراجعه مشتریان کاهش محسوسی داشته که انتظار می‌رود با افزایش سقف صندوق‌ها و بهبود روند بورس، روند مراجعه مشتریان مجددا صعودی شود.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X