شماره :
300
شنبه 1401/05/22 05:09

«گوهرنفیس تمدن» از لحاظ بازدهی ماهیانه اول شد

صندوق گوهر نفیس تمدن از لحاظ بازدهی ماهیانه رتبه اول در میان صندوق های مختلط بازار را از آن خود کرد .

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت بازار شرکت تامین سرمایه تمدن ، صندوق گوهرنفیس تمدن طی یک ماه توانست بازدهی سرمایه گذاری 1.52درصدی و درطی 6 ماه بازدهی 9.3درصدی را نصب سرمایه گذاران این صندوق کند .

کل خالص ارزش دارایی های تحت مدیریت این صندوق نزدیک به 2هزارمیلیارد ریال می باشد .

بنابراین گزارش ، ریسک صندوق های سرمایه گذاری مختلط در قیاس با صندوق های سهامی پایین تر بوده هر چند باید گفت که این نوع صندوق ها مزیت های صندوق های سهامی و درآمد ثابت را در کنار هم دارند . صندوق‌های مختلط مطابق امیدنامه حداقل 40درصد و حداکثر 60درصد از دارایی‌ها را در سهام و مابقی را در سپرده بانکی و اوراق با درآمدثابت سرمایه‌گذاری می‌کنند.در صندوق‌های مختلط پرداخت سود دوره‌ای انجام نمی‌شود و سود/زیان سرمایه‌گذاران از محل تفاوت قیمت خرید و فروش واحدهای صندوق مشخص می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X