شماره :
459
شنبه 1402/02/23 10:03

آغازتامین مالی جمعی شرکت به‌شاد دارو

 در راستای تامین مواد اولیه مصرفی جهت تولید محصولات دارویی شرکت به شاد دارو  پویش تامین مالی جمعی شرکت از امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه به مدت 7 روز  آغاز شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، میزان تامین مالی جمعی در دست اقدام شرکت به شاد دارو  150 میلیارد ریال با نرخ سود 30درصد سالیانه برای مشارکت کنندگان که سود در نظر گرفته شده به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد .   

جهت تضمین اصل و فرع سرمایه مشارکت کنندگان در این طرح ، ضمانت نامه تعهد پرداخت برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی و دریافت چک صیادی برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی توسط شرکت تامین سرمایه تمدن اخذ گردیده است .   

حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10 میلیون تومان وسقف سرمایه گذاری بر ای افراد حقیقی 750 میلیون تومان در نظر گرفته شده است .

طول مدت سرمایه گذاری 12 ماه در نظر گرفته شده است که بعد از پایان دوره اصل مبلغ سرمایه گذاران به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد .

برای  دریافت اطلاعات بیشتر ومشارکت در این طرح به سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد مراجعه فرمایید .

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X