شماره :
461
شنبه 1402/02/30 09:39

آغازدومین مرحله پویش تامین مالی جمعی شرکت هدیش سبز پارسه

در کمتر از یک ماه دومین مرحله پویش تامین مالی جمعی شرکت هدیش سبز پارسه در راستای تولید و فروش لوازم خانگی توسط شرکت تامین سرمایه تمدن از امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402به مدت 7روز آغاز شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، در حال حاضر شرکت هدیش در راستای حمایت از تولیدات داخلی ، تولید و فروش محصولات صوتی، تصویری و قطعات الکترونیکی این محصولات را در دستور کار خود قرار داده است.

مزیت رقابتی این شرکت تنوع کالا و وجود تقاضا و عدم وجود محصول مذکور در بازار و وجود مشتریان بالقوه در شهرستان ها می باشد. این شرکت جهت تامین سرمایه در گردش (خرید قطعات الکترونیکی) مورد نیاز خود قصد دارد با تامین مالی 150 میلیارد ریالی در مرحله دوم از طریق سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد اقدام به تکمیل کالای نیمه ساخته موجود در انبار و عرضه و فروش آنها نماید.

نرخ سود مشارکت در این طرح  30درصد سالیانه می باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد و طول  مدت سرمایه گذاری 12ماه می باشد.

تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی، دریافت چک صیادی برابر اصل و فرع مبلغ تأمین مالی می باشد .

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمایند.

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X