شماره :
462
دوشنبه 1402/03/1 05:25

آغاز پویش تامین مالی جمعی « شرکت تکران مبرد»

تداوم حمایت سکوی تامین مالی جمعی«آی بی کراد» ازبخش تولید

پویش تامین مالی جمعی « شرکت تکران مبرد» با هدف تأمین سرمایه در گردش به ارزش 250میلیارد ریال آغاز شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، استارت تامین مالی جمعی «شرکت تکران مبرد» با هدف تولید انواع یخچال ، فریزر و سردکن از امروز دوشنبه اول خرداد ماه 1402 به مدت 13روز ازسوی سکوی تامین مالی جمعی «آی بی کراد» زده شد .                   

شرکت تکران مبرد از سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را با تولید یخچال‌های صنعتی در استان قم آغاز کرد و در ادامه طی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد.

 در سال ۱۳۸۷ اولین خط تولید آبسردکن دومنظوره در ایران را راه اندازی نمود. اینک در دهه پنجم فعالیت خود با بیش از ۴۰ سال تجربه گرانبها در عرصه تولید توانسته است با نام تجاری ایستکول در صدر بازار یخچال فریزرهای سایز کوچک و آبسردکن های دو منظوره در ایران قرار گیرد.

 این شرکت در سال‌های 1400 و 1401 به ترتیب درآمدی حدودا 511 میلیارد تومان و 796 میلیارد تومان را رقم زده است .

 شرکت تکران مبرد در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید مواد اولیه به‌منظور تولید انواع یخچال و فریزر، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ 250میلیارد ریال تأمین مالی نماید.

 دوره سرمایه گذاری این طرح 12ماه و سود مشارکت 30 درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به سرمایه‌گذاران پرداخت خواهد شد .

تضامین این پویش ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی و دریافت چک تضمین برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی می باشد .              

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X