شماره :
302
یکشنبه 1401/05/23 03:09

افزایش معاملات خرد بازار

بورس در یک نگاه ( 23مرداد1401)

ارزش معاملات خرد امروزیکشنبه 23مردادماه 1401 بالغ بر 3400میلیارد تومان شد ولی همچنان شاهد خروج جریان پول حقیقی بودیم . بیشترین ارزش معاملات مربوط به گروه خودرویی بود که بعد از رشد قیمتی چند روز اخیر با عرضه های زیادی همراه بود ، گروه فرآورده های نفتی نیز با اعلام دستورالعمل جدید قیمتی برای سال جدید با افزایش تقاضا در انتهای بازار همراه بود.

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت بازار شرکت تامین سرمایه تمدن ، دردادوستد های امروز ، شاخص کل بورس تهران با ریزش 3 هزار و 447 واحدی به رقم یک میلیون و 463 هزار و653واحد رسید.شاخص هم وزن بورس نیز با ریزش 437 واحدی در سطح 395 هزار و 447 واحدی قرارگرفت.

در بازار امروز نمادهای وبانک و شاراک با افزایش تقاضای سهامداران حقیقی مواجه شدند به طوری که هر دو نماد رشد قیمت 5.9 درصدی را در کارنامه خود ثبت کردند.

همچنین در دادوستد های امروز بازار نماد فملی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشت در مقابل نمادهای شاراک، خساپا و وبانک بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل به ثبت رساندند .

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X