شماره :
550
سه شنبه 1402/09/7 11:42

برگزاری کارگاه «حرفه ای بازار مالی شو» توسط آی بی شاپ

 در ادامه سفرنامه آی‌بی‌شاپ با تبریز شهر اولین‌ها که از روز شنبه 4آذرماه 1402شروع شده است کارگاه «حرفه‌ای بازار مالی شو» توسط آی بی شاپ در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تبریز و دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، این روز ها شهر تبریز شاهد برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی آشنایی با بازارهای مالی است .

در همین راستا طی روز های یکشنبه و دوشنبه دانشکده مدیریت دانشگاه تبریز و دانشگاه پیام نور تبریز میزبان مدیران تامین سرمایه تمدن و آی بی شاپ در کارگاه حرفه ای آشنایی دانشجویان بازار مالی بود که با استقبال دانشجویان مواجه گردید .

بزرگترین اتقاق هفته تبریز برگزاری همایش «چشم‌انداز بازارهای مالی و فرصت های کسب سود»روز چهارشنبه 8آذرماه است.

این همایش با حضور فعالین اقتصادی تبریز ، سرمایه گذاران باسخنرانی مدیران شرکت تامین سرمایه تمدن و آی بی شاپ ، برگزار می شود.

همایش «چشم انداز بازارهای مالی و فرصت های کسب سود »در سالن کنفرانس شرکت پتروشیمی تبریز در تاریخ 8آذر ماه 1402، ساعت 15 تا 17برگزار می شود.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X