شماره :
286
سه شنبه 1401/05/11 05:11

بورس در یک نگاه ( 11مرداد1401)

دردادوستد های امروز سه شنبه 11مردادماه 1401 شاخص کل بازار نسبت به روزگذشته افزایش بیش از 2هزار واحدی را تجربه کرد و ارزش کل معاملات به حدود 2هزار میلیارد تومان رسید .

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت بازار شرکت تامین سرمایه تمدن ،  در غیاب فولاد مبارکه که جهت برگزاری مجمع متوقف بود نمادهای شیمیایی بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند. همچنین در مجمع فولاد 170تومان به ازای هر سهم تقسیم شد که خبر خوبی برای سهامداران بود. علاوه بر این خبرهایی مبنی بر پذیرش محصولات ایران خودرو و سایپا در بورس کالا نیز در افزایش ارزش معاملات در دقایق پایانی بازار در گروه خودرو موثر بود.

بنابراین گزارش شاخص کل بورس تهران با افزایش 2 هزار و 412واحدی نسبت به روز دوشنبه به رقم یک میلیون و 430 هزار و 18 واحد رسید.شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز رو به افزایش بود  به گونه‌ای که در پایان معاملات با افزایش 224 واحد به رقم 380 هزار و 588 واحد رسید.

در بازار امروز اصلی ترین نمادهای تأثیر گذار بر شاخص کل بورس تهران به ترتیب نمادهای "فارس" با 642 واحد، "ومعادن" با 636 واحد و "تاپیکو" با 235 واحد افزایش بودند در مقابل اما نمادهای معاملاتی "وپارس" با 353 واحد، "برکت" با 109 واحد و "کگل" با 104 واحد کاهش، بالاترین تأثیر منفی را بر روی شاخص کل بورس تهران را به خود اختصاص دادند.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X