شماره :
287
چهارشنبه 1401/05/12 02:50

بورس در یک نگاه ( 12مرداد1401)

کاهش شدت خروج پول حقیقی ها از بورس

روند روبه رشدی که از روز گذشته در بورس تهران آغاز شده منجر به کاهش شدت خروج پول حقیقی ها و افزایش بیش از 2هزار میلیارد تومانی ارزش معاملات خرد در بازار شد .

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت بازار شرکت تامین سرمایه تمدن ، جو مثبت گروه خودرویی ناشی از خبرهای عرضه بلوکی بر بازار امروز تاثیرگذار بود . همچنین خبرهایی مبنی بر از سرگیری مذاکرات برجامی طی روزهای آتی شنیده می شود.

شاخص کل بورس امروزچهارشنبه 12مردادماه  با 7338 واحد افزایش در رقم یک میلیون و 437 هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم 3466 واحد صعود کرد و به رقم 384 هزار و 56 واحد رسید.

در بازار امروز نمادهای پتروشیمی پردیس، پتروشیمی خلیج‌فارس، ملی‌مس، ایران‌خودرو، کشتیرانی جمهوری اسلامی، سایپا ، گروه بهمن وتوسعه معادن و فلزات  بیشترین تاثیرمثبت در شاخص بورس را داشته‌اند.در مقابل، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ، شرکت پتروشیمی فناوران ، شرکت پالایش نفت تبریز ، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و گروه صنعتی بوتان بیشترین تاثیر منفی را بر رشد شاخص کل داشته اند .

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X