شماره :
257
سه شنبه 1401/04/7 11:28

تامین سرمایه تمدن در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش اول شد

رتبه بندی کیفی عملکرد ۲۷ نهاد مالی دارای مجوز عرضه و پذیرش

شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان بزرگترین شرکت تامین مالی کشور در رتبه‌بندی ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش سال 1400 توسط شرکت فرابورس ایران رتبه اول را از میان 27 نهاد مالی دارای مجوز عرضه و پذیرش کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه تمدن ، شرکت تامین سرمایه تمدن  با تسلط بر فرآیندها و دستورالعمل‌های سازمان بورس به‌عنوان مشاور عرضه و پذیرش در بازار سرمایه کشور فعالیت می کند .

طبق قوانین و مقررات ناظر بر بازار سرمایه، پذیرش اوراق بهادار جدید در بورس یا فرابورس یا عرضه عمومی آن‌ها نیازمند طی مسیری است که حضور و ایفای نقش مشاور عرضه یا پذیرش در کلیه این مراحل ضروری می باشد.

شرکت تامین سرمایه تمدن ، با مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، با داشتن تیمی مجرب و باتجربه و متخصص همراهی لازم از ابتدا تا انتهای روند پذیرش را انجام می دهد .

معیارهای ارزیابی کیفی هیئت پذیرش سال 1400

معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه هیات پذیرش

جامع بودن مطالب و محتواي امیدنامه ،  نبود اشتباه (نگارشی و محاسباتی و..) در امید نامه ، نبود مغایریت مطالب امید نامه با سایر اطلاعات ، تسلط مشاور پذیرش بر وضعیت شرکت ، بیان و ارائه مشاور پذیرش .

 معیارهای ارزیابی کیفی مشاوران پذیرش از دیدگاه کارشناس پذیرش

جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه در انطباق با امیدنامه مصوب ، میزان تسلط  مشاور پذیرش بر ویژگی های صنعت شرکت متقاضی پذیرش ، دقت و نبود اشتباه در تهیه امید نامه ، نبود مغایرت مطالب امید نامه با سایر اطلاعات و مدارک ارایه شده توسط مشاور پذیرش ، تسلط مشاور پذیرش بر اطلاعات مالی و وضعیت شرکت ، مشارکت مشاور در خصوص پذیرش شرکت در روز جلسه آشنایی ، کیفیت ارایه مشاور پذیرش در روز هیات پذیرش ؛ استفاده از نیروی انسانی متخصص ، سرعت عمل مشاور پذیرش در امور محوله ، کنترل مدارک ارسالی به فرابوس ، میزان تسلط بر دستور العمل و فرایند پذیرش تا عرضه شرکت ، رضایت شرکت متقاضی در تعامل با مشاور پذیرش ، پیگیری ودر دسترس بودن مشاور پذیرش و رفتار مناسب و حفظ احترام کارشناس پذیرش ، مدیر پذیرش و معاون پذیرش .

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X