شماره :
465
سه شنبه 1402/03/9 09:33

حضور متفاوت «تامین سرمایه تمدن» در نمایشگاه صنعت مالی

تامین سرمایه تمدن و شرکت های زیرمجموعه با طیف گسترده ای از خدمات و محصولات در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) حضور خواهد داشت .
به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه ، میثم خدابخش مدیر مارکتینگ تامین سرمایه تمدن گفت : همواره نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای تعامل بیشتر و ارائه دستاوردها و نوآوری جدید بوده در این راستا تامین سرمایه نیز محصولات و خدمات جدیدی را به فعالان بازار سرمایه معرفی خواهد کرد .
وی در همین راستا افزود : این محصولات و خدمات جدید در راستای  ارزش آفرینی برای  مشتریان بوده که در نمایشگاه فاینکس 15 به بازار سرمایه کشور معرفی خواهند شد .
خدابخش در ادامه گفت: در نمایشگاه امسال  تمدن به همراه  شرکت های زیرمجموعه با تیمی ازکارشناسان مجرب حضور خواهد یافت و آماده تعامل حداکثری با مشتریان حقیقی و حقوقی می باشد .
مدیر مارکتینگ تمدن در پایان تصریح کرد : تامین سرمایه تمدن ، به‌عنوان همراه و حامی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) از 16 لغایت 19 خرداد ماه در سالن 38Bدر محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران ، میزبان بازدید کنندگان خواهد بود .

 

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X