شماره :
301
شنبه 1401/05/22 05:25

صندوق های سهامی «تامین سرمایه تمدن» در میان 10صندوق برتربازار

صندوق های آرمان آتیه درخشان مس و ثروت آفرین تمدن در میان 10صندوق سهامی با بالاترین بازدهی ماهیانه قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت بازار شرکت تامین سرمایه تمدن ، کل ارزش خالص دارایی های صندوق آرمان آتیه درخشان مس(ETF) بیش از 290میلیارد تومان و کل ارزش خالص دارایی های صندوق ثروت آفرین تمدن ، بیش از 677میلیارد تومان می باشد .

بنابرگزارش روابط عمومی تامین سرمایه تمدن  ، صندوق های سهامی اكثر وجوه خود را صرف خريد سهام و حق تقدم خريد سهام مي كنند. اين صندوق ها اصولا براي دست يابي به بازدهي بيشتر از بازدهي متوسط بورس اوراق بهادار طراحي شده و مدیریت فعال دارند.برای افرادی مناسب هستند که تا حدودی ریسک پذیر بوده و قصد سرمایه‌گذاری در بورس و استفاده از فرصت‌های سودآوری در این بازار را دارند اما با توجه به تخصصی بودن این بازار، در حال حاضر از دانش و یافرصت کافی برای تحلیل سهام برخوردار نیستند. مدیر صندوق و تیم تحلیل وی که صلاحیت‌های حرفه‌ای مورد نیاز سازمان بورس و اوراق بهادار را کسب کرده‌اند از طرف سرمایه‌گذاران وجوه جمع‌آوری شده در صندوق را سرمایه‌گذاری می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X