شماره :
552
شنبه 1402/09/11 04:23

عرضه صکوک مرابحه 2000میلیارد ریالی «شرکت داروسازی پارس حیان»

تامین سرمایه تمدن متعهد پذیره‌نویس وبازارگردان صکوک مرابحه شرکت داروسازی پارس حیان شد

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت داروسازی پارس حیان (سهامی خاص) به مبلغ 2000 میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از امروز ‌شنبه مورخ 1402/09/11 به مدت سه روز کاری در نماد حیان06 عرضه عمومی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صکوک مرابحه شرکت داروسازی پارس حیان به ارزش 2000میلیارد ریال جهت تامین سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه از طریق فرابورس ایران عرضه شد.

این اوراق 4 ساله و با نرخ 23 درصد می‌باشد که اقساط آن هر سه ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌گردد.

صکوک مرابحه مذکور از طریق شرکت کارگزاری بانک سامان به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان ، توسط شرکت واسط مالی مرداد چهارم (با مسئولیت محدود) منتشر شد. ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق نیز بانک سامان می‌باشد.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X