شماره :
458
شنبه 1402/02/16 04:46

عرضه 3 هزار میلیارد ریال صکوک مرابحه برای شرکت راه سازی و معدنی مبین

شرکت تامین سرمایه تمدن با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت راه سازی و معدنی مبین (سهامی خاص) به مبلغ3هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران روز شنبه مورخ 1402/02/16در نماد« راه مبین 06» عرضه کرد.

به گزارش مدیربت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، صکوک مرابحه شرکت راه سازی و معدنی مبین به ارزش3 هزار میلیارد ریال جهت خرید  بخشی از ماشین آلات مورد نیاز تولید و تأمین سرمایه در گردش موردنیاز جهت خرید بخشی از قطعات از طریق فرابورس عرضه شد.

این اوراق 4 ساله و با نرخ 18 درصد سالیانه می‌باشد که سود اوراق آن هر سه ماه یک بار پرداخت می‌گردد.

صکوک مرابحه مذکور از طریق شرکت کارگزاری تامین سرمایه تمدن به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان متعهد پذیره نویسی منتشر شد.

عامل پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سهامی عام) می باشد .

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X