شماره :
543
شنبه 1402/08/27 07:48

فروش صندوق طلای تابان در کمتر از یک ساعت

درخشش صندوق تابان تمدن در بازار سرمایه

نماد صندوق طلای تابان تمدن با عنوان «تابش» در بورس کالای ایران بازگشایی و با استقبال کم نظیر سرمایه گذاران در کمتر از یک ساعت به فروش رفت .
به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، محمد شهسوارزاده ، قائم مقام معاونت بازار تامین سرمایه تمدن با بیان مطلب فوق تصریح کرد: معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری طلای تابان تمدن با نماد «تابش» در راستای تکمیل زنجیره خدمات تامین سرمایه تمدن و توسعه خدمات سرمایه گذاری این شرکت صورت پذیرفت.
محمد شهسوارزاده تصریح کرد: صندوق سرمایه گذاری طلای تابان تمدن از نوع صندوق ETF بوده که عمدتأ سرمایه گذاری صندوق تابان در اوراق بهادار مبتنی بر گواهی سپرده کالایی طلا ، اوراق مشتقه مبتنی بر طلا، و سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت، سپرده بانکی است که  پیش‌بینی می‌شود این صندوق، متناسب با عملکرد بازار طلا بازدهی داشته باشد.
قائم مقام معاونت بازار تامین سرمایه تمدن در خصوص نحوه سرمایه گذاری در صندوق گفت : برای سرمایه گذاری در این صندوق کافی است  سرمایه گذاران دارای کد معاملاتی بوده و از طریق کلیه کارگزاری های کشور اقدام به خرید در نماد «تابش »نمایند.
 وی استقبال سرمایه گذاران از صندوق را کم نظیر عنوان کرد ودر ادامه تصریح کرد : در حال حاضر سقف واحدهای صندوق سرمایه گذاری طلای تابان تمدن 2000 میلیارد ریال  است که در فازهای بعدی با مساعدت سازمان بورس و اوراق بهادار سقف صندوق مجددا افزایش خواهد یافت .

قائم مقام معاونت بازار تامین سرمایه تمدن افزود: صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی توسعه بازار تمدن به عنوان بازارگردان موظف به اجرای تعهدات خود مطابق با تعهدنامه بازارگردانی است.
شهسوارزاده در خصوص آینده بازار طلا گفت:  قیمت طلا در بازار داخلی تحت تاثیر دو عامل مهم قیمت دلار و اونس جهانی طلا قرار دارد تغییر هر کدام از این عوامل چه در جهت افزایش و چه در جهت کاهش می تواند به چشم انداز سرمایه ‏گذاری توسط سرمایه ‏گذاران اثر گذار باشد.

شایان ذکر است ، «تابش» به عنوان سیزدهمین صندوق طلای  بورس کالا در کنار دیگر نماد صندوق های با پشتوانه طلا امکان سرمایه گذاری در حوزه شمش طلا را نیز برای سرمایه گذاران فراهم کرده است .

برای سرمایه‌گذاری در صندوق طلا تابان تمدن لازم است که ابتدا کد بورسی دریافت نمائید پس از آن می‌توانید از طریق سامانه معاملاتی iBtrader و یا از سامانه‌های معاملاتی سایر کارگزاری‌ها، اقدام به خرید نماد « تابش » کنید.


 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X