شماره :
299
شنبه 1401/05/22 03:13

موفقیت بزرگترین تامین مالی جمعی کشور

دستاوردی ارزشمند برای شرکت تامین سرمایه تمدن

بزرگترین طرح تامین مالی جمعی کشور در سکوی ای بی کراد شرکت تامین سرمایه تمدن با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت خدمات مالی شرکت تامین سرمایه تمدن ،تامین مالی شرکت «آریان تجارت کیان امید» توسط سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد در کمتر از 5روزکاری با موفقیت به اتمام رسید .

شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای حمایت از شرکت های کوچک و متوسط و دانش بنیان سکوی آی بی کراد را از سال گذشته راه اندازی ودر کمتر از یکسال موفق به تامین مالی 3شرکت در این راستا گردید .

بنابراین گزارش ، آی بی کراد یک سکوی تأمین مالی جمعی است که بر مبنای مشارکت مردم در توسعه طرح های اقتصادی بنا شده است. در این راستا، شرکت های کوچک و متوسط، شرکت های دانش بنیان و فناور که برای توسعه کسب وکار خود نیازمند تأمین مالی هستند، می توانند از طریق سکوی آی بی کراد نسبت ثبت درخواست تأمین مالی اقدام نمایند.درخواست‌ شرکت‌ها پس از طی مراحل ارزیابی و اعتبارسنجی دقیق، به عنوان فرصت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی/حقوقی در سکوی آی بی کراد به نمایش در می‌آید.سرمایه‌گذاران با آگاهی و بررسی طرح‌های ارائه شده در فرصت‌های سرمایه‌گذاری آی‌بی‌کراد، می‌توانند نسبت به خریداری واحدهای فرصت‌های سرمایه‌گذاری اقدام نموده و بدینوسیله از سود مشارکت اجرای طرح‌ها بهره‌مند شوند.

در این راستا ، شرکت هایی که برای توسعه کسب و کارخود نیازمند تامین مالی هستند ، می توانند از طریق سکوی تامین مالی جمعی "آی بی کراد" ibcrowd.ir اقدام به تامین مالی کنند .

  

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X