شماره :
253
سه شنبه 1401/03/17 05:32

واریز سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی

سود محقق شده منتهی به 15خردادماه 1401 صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به حساب سرمایه گذاران واریز شد .

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه تمدن ، صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی توانست برای دوره مورد اشاره 21.21درصدی سود پرداخت کند .

در حال حاضر کل خالص ارزش دارایی های صندوق اندوختته توسعه صادرات آرمانی نزدیک به 16همت می باشد که از جهت میزان دارایی در میان 8صندوق برتربا در امد ثابت  بازار سرمایه کشور قراردارد .

برای سرمایه گذاری در این صندوق لازم است سرمایه گذاران در پرتال اولین مرکزسرمایه گذاری آنلاین کشورibshop ثبت نام کرده کرده وپس از دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام به سرمایه گذاری در این صندوق نمایند .

همچنین سرمایه گذاران جهت سرمایه‌گذاری در صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی می توانندبه تمامی شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن در سراسرکشور مراجعه نمایند .

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X