شماره :
508
شنبه 1402/06/18 08:42

واریز سود صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی

برای دوره شهریور ماه 1402

سود روزشمار منتهی به دوره ی شهریور ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل 23.2درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل 25.9درصد به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، در حال حاضر کل خالص ارزش دارایی های صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی نزدیک به 14هزار میلیارد تومان  است که بانک توسعه صادرات ایران ضامن نقد شوندگی این صندوق را بر عهده دارد .

نکته جالب توجه برای  فعالین بازار سرمایه این است که برای سرمایه‌گذاری باید میزان دانش، تخصص و ریسک پذیری را بسنجند ،  شاید هر کسی قادر نباشد به دلیل ریسک موجود در بازارسرمایه بطور مستقیم در آن حضور داشته باشد به همین دلیل باید کار را به متخصصین امر بسپارند که همان مدیران صندوق های سرمایه گذاری هستند.

 از طرفی ریسک صندوق‌های درآمد ثابتی همانند  اندوخته توسعه صادرات آرمانی تقریبا برابر صفر و سود هم از سود سپرده‌های بانکی بیشتر است. باتوجه به ریسک پایین صندوق های درآمد ثابت و اختصاص بخش کوچکی از پرتفوی سرمایه گذاری به سهام، این نوع صندوق ها مناسب افرادی است که به دنبال سودی معقول و مناسب ولی بیشتر از سپرده های بانکی برای سرمایه خود هستند.

همچنین با توجه به اینکه صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی سود روزشمار نصیب سرمایه گذاران می کنند، برای افرادی که خواهان سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند هم مناسب است.

در واقع می توان گفت که این صندوق با دارا بودن ضامن نقدشوندگی، سود تضمین شده، امکان سرمایه گذاری با حداقل سرمایه و ریسک پایین را برای همه سرمایه گذاران فراهم کرده است .

سرمایه‌گذاری در صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی به صورت آنلاین و از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آی بی شاپ به آدرس« ibshop.ir » و یا شعب سوپر مارکت های مالی آی بی شاپ امکان پذیر است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X