شماره :
571
یکشنبه 1402/11/1 05:46

واریز سود صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر

سود روزشمار منتهی به دوره ی دی ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل 23.1درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل 25.7 درصد واریز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه زرین شهر با دارایی تحت مدیریت نزدیک به 59همت به عنوان بزرگترین صندوق‌ درآمد ثابت کشور با مدیریت شرکت تأمین سرمایه تمدن فعالیت خود را از سال 1390آغاز کرده است .دوره پرداخت سود در این صندوق ماهانه و تاریخ اعمال سود صندوق پایان هر ماه می باشد.

شایان ذکر است ، صندوق‌های سرمایه گذاری در شرایط مختلف اقتصادی، راندمان متفاوتی را از خود به‌جا می گذارند. زمانی که بهره بانکی پایین است و شاخص بورس در جهت مثبت حرکت می‌کند، صندوق‌های سهامی، مختلط و جسورانه بهترین بازدهی را دارند. در مواقع بحران جهانی که اونس طلا رو به بالا است، صندوق با پشتوانه طلا می‌تواند بازدهی بیشتری نصیب افراد کند. اما در شرایط رکود اقتصادی ، صندوق‌های درآمد ثابت بهترین انتخاب هستند. سود بیشتر از سپرده بانکی، سهولت در سرمایه گذاری، عدم وجود نرخ شکست، تضمین نقد شوندگی و نقد شوندگی بسیار بالا از عوامل مهم در انتخاب این نوع صندوق‌هاست.

سرمایه‌گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر به صورت آنلاین و از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرس www.ibshop.ir واز طریق شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر وسرمایه گذاری در این صندوق اینجا کلیک کنید.

 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X