شماره :
196
شنبه 1400/06/13 02:17

روش های جذب سرمایه

برای جذب سرمایه چه روش هایی وجود دارد؟


اداره یک کسب و کار نیاز به سرمایه زیادی دارد. سرمایه می تواند اشکال متفاوتی داشته باشد ، از سرمایه انسانی و نیروی کار گرفته تا سرمایه اقتصادی. اما وقتی اکثر مردم عبارت "سرمایه مالی" را می شنوند ، اولین چیزی که معمولاً به ذهن می رسد معمولاً پول است.

این لزوماً واقعیت ندارد. سرمایه مالی با دارایی ها ، اوراق بهادار و بله نقد نشان داده می شود. دسترسی به پول نقد می تواند به معنای تفاوت بین شرکت هایی باشد که در حال گسترش یا عقب ماندن هستند و در بلاتکلیفی رها می شوند. اما چگونه شرکت ها می توانند سرمایه مورد نیاز خود را برای ادامه فعالیت و تأمین مالی پروژه های آینده خود افزایش دهند؟ و چه گزینه هایی در دسترس دارند؟

دو نوع سرمایه وجود دارد که یک شرکت می تواند برای تأمین مالی عملیات از آن استفاده کند: بدهی و حقوق صاحبان سهام. عملکرد محتاطانه مالی شرکت ها شامل تعیین ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام است که مقرون به صرفه تر است.
به نظر شما بهترین روش جذب سرمایه کدام نوع است؟

 

 


 

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X