خدمات شرکت
تأمین سرمایه تمدن

 

 ما در تلاشیم تا با توسعه ظرفیت تخصصی خود در راستای پشتیبانی از  اهداف و سیاست‌های مشتریان و ارتقاء پایدار کسب و کار آنها به ارائه راه حل­‌های جامع نوین مشاوره ای و اجرایی بپردازیم.

 

 

image

خدمات تأمین مالی


تأمین مالی شرکت ها به چند روش اصلی زیر صورت می گیرد:

- تأمین مالی از طریق ابزار بدهی

- تأمین مالی از طریق ابزار سرمایه

- تأمین مالی بین المللی

برای مشاهده جزئیات خدمات تأمین مالی کلیک کنید.

خدمات مشاوره مالی

هنگامی که یک سازمان با مسائل تجاری پیچیده ای روبرو شد که رشد را متوقف می‌کند، هزینه ها را افزایش می‌دهد و خطرات جدیدی را وارد می‌کند، شما به چیزی بیشتر از بهترین شیوه ها یا راه حل های ساده نیاز دارید.
رشد سودآور بلندمدت و بینش های ارزش افزوده مستلزم تجدیدنظر در کارهایی است که به صورت استراتژیک برای ایجاد تغییرات انجام می‌دهید.
در محیط تجاری امروز، سازمان‌هایی که پاسخ خود را به تأخیر می اندازند یا نیاز به تغییر را نادیده می گیرند، رشد مستمر و مزیت رقابتی خود را از دست می دهند.
به همین دلیل، ضرورت حضور یک تیم مالی متخصص از بیرون سازمان برای ایجاد تغییرات به وجود می آید.

 

برای مشاهده جزئیات خدمات مشاوره مالی کلیک کنید.

 

  خدمات مدیریت دارایی ها

افراد در زندگی خود تصمیمات مختلفی میگیرند، یکی از تصمیمات مهم در طول زندگی افراد تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری است. افراد برای ایجاد اطمینان و تأمین آتیه خانواده خود، از مصرف فعلی صرفنظر می کنند و وجوه خود را برای آینده ای بهتر سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاری در زمینه های مختلفی مانند: بانک، املاک، طلا، کسب وکار، سهام و غیره صورت می گیرد. درتصمیمات سرمایه گذاری افراد به دو عامل ریسک و بازده توجه دارند. در انتخاب از بین گزینه های مختلف سرمایه گذاری، افراد به دنبال گزینه ای می باشند که با ریسک یکسان، بازدهی بیشتر بدست آورند و یا برای بدست آوردن همان بازدهی، ریسک کمتری متحمل شوند و این موضوع تصمیمات سرمایه گذاری را با یک امر چالش برانگیز تبدیل می کند.

یکی از خدمات شرکت تامین سرمایه تمدن کمک به افراد در زمینه مدیریت سبد دارایی آنها می باشد. مدیریت داراییها به مجموعه ای از فرآیندهای روش مند برای نگهداری، به کارگیری و توسعه کلیه داراییها اطلاق می گردد و در نهایت کلیه داراییها را بهینه می کند. مدیریت داراییها چارچوبی را برای طراحی و پیاده سازی  برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت آینده مشخص می نماید.

به طور ساده، هدف از این کار افزایش ثروت اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. در این راستا شرکت تامین سرمایه تمدن به افراد صاحب سرمایه، در مدیریت دارایی های خود خدمات حرفه ای ارائه می کند .

خدمات مدیریت دارایی و سرمایه گذاری عبارت از مدیریت سرمایه گذاریهای اشخاص توسط شرکتهای خدمات مالی، به ویژه شرکتهای تامین سرمایه می باشد . در این خدمات شرکت به نیابت از مشتری اقدام به سرمایه گذاری در طیف متنوعی از داراییها مینماید. شرکتهای مالی مانند تامین سرمایه ها با بهره گیری از نیروهای متخصص در این حوزه،مکانیزمهای سرمایه گذاری را متناسب با اهداف، سطح ریسک پذیری اشخاص و نیازهای مالی آنها تدوین نموده و تلاش مینمایند حداکثر بازده متناسب با ریسک پذیرفته شده را برای مشتریان ایجاد کنند.

صندوق های سرمایه گذاری

یکی از فعالیتهای اصلی شرکت تامین سرمایه تمدن در حوزه مدیریت دارایی و سرمایه گذاری، تاسیس، راه اندازی و مدیریت انواع صندوقهای سرمایه گذاری متناسب با خواسته و نیازهای سرمایه گذاران است.

صندوقهای سرمایه گذاری مشترک یکی از انواع واسطه های مالی و از جمله نهادهایی هستند که از طریق فروش پیوسته واحدهای سرمایه گذاری(یونیت) خود به عموم مردم، سرمایه های اشخاص را تجمیع نموده و در ترکیب متنوعی از اوراق بهادار شامل سهام، اوراق بهادار با درآمد ثابت و ابزارهای بازار پول با توجه به هدف صندوق سرمایه گذاری مینماید؛ و بدین ترتیب هریک از سرمایه گذاران به نسبت سهم خود در این مجموعه، در سود یا زیان حاصل از تغییر ارزش صندوق سرمایه گذاری مشترک شریک خواهند بود.

طبق قانون بازار اوراق بهادار ج.ا.ا (ماده ۱ بند ۲۰):

صندوق سرمایه گذاری نهادی مالی است که فعالیت اصلی آن سرمایه گذاری در اوراق بهادار میباشد و مالکان آن به نسبت سرمایه گذاری خود، در سود و زیان صندوق شریک اند.

با توجه به اینکه فعالیت این صندوقها براساس ساختار تدوین شده در اساسنامه و امیدنامه آنها و در چارچوب نظارتهای سازمان بورس و اوراق بهادار میباشد، این اطمینان برای سرمایه گذاران ایجاد میگردد که نظارت کافی بر عملکرد این صندوقها در مدیریت داراییهای صندوق وجود دارد.

از جمله مزیتهای سرمایه گذاری در صندوقهای مشترک سرمایه گذاری عبارت است از:

-وجود مدیریت حرفه ای و بهره مندی از افراد متخصص در حوزه بازار سرمایه جهت سرمایه گذاری داراییهای تحت مدیریت صندوق

-نقدشوندگی سرمایه گذاری در صندوق ها با توجه به مکانیزم های صدور و ابطال در صندوق ها و ارکان پیشبینی شده در ساختار اجرایی صندوق ها

-تجمیع منابع خرد در یک مجموعه و ایجاد صرفه جویی نسبت به مقیاس

-تنوع بخشی در سرمایه گذاری

-آسانی و سهولت در سرمایه گذاری

-نظارت و شفافیت اطلاعاتی

از سال ۱۳۸۶ فعالیت صندوقهای سرمایه گذاری در ایران آغاز شده و در حال حاضر سرمایه تحت مدیریت صندوقهای سرمایه گذاری بیش از بر ۱۲۰۰ هزار میلیارد ریال است.

با در نظر گرفتن طیف های مختلف سرمایه گذاران و سطح ریسک پذیری افراد، تامین سرمایه تمدن اقدام به تاسیس و مدیریت ۱۱ صندوق در بازار سرمایه نموده،که توانسته است طیف متنوعی از سرمایه گذاران را جذب خود نماید. در حال حاضر مدیریت «صندوق گنجینه زرین شهر» به عنوان بزرگترین صندوق سرمایه گذاری مشترک کشور در اختیار تامین سرمایه تمدن است.

خدمات تمدن

برای اطلاعات بیشتر روی هر آیکون کلیک کنید.

خدمات مالی

مشاوره مالی

مدیریت دارایی‌ها

صندوق سرمایه‌گذاری

درباره تمدن

شرکت تأمین‌ سرمایه تمدن (سهامی عام) ، به عنوان فعالترین تأمین سرمایه کشور برای چهار سال متوالی به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، با هدف ارائه سبد کاملی از خدمات مالی به مشتریان خود در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ با شماره ۴۲۲۵۵۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۷ با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

تماس با ما

 نشانی دفتر مرکزی : میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان چهاردهم غربی، پلاک ۶

 ۰۲۱-۸۸۱۷۱۷۹۴-۵

 info@tamadonib.com

 Tamadonib.com

 

                

 

اشتراک در خبرنامه تمدن

The subscriber's email address.
X